AKTUALNOŚCI   INFORMACJE  ZARZĄD HISTORIA ODDZIAŁU  SĘDZIOWIE  WYSTAWA GALERIA WYSTAW

 

   SZCZENIĘTA  REPRODUKTORY  CHAMPIONY    SUKCESY NASZYCH PSÓW  IMPREZY  KONTAKT

 

Obsada sędziowska – Krajowa Wystawa Psów -grupa I FCI

   
 
20.06.2020  Leszek Salamon (PL)

Owczarek niemiecki długowłosy, Owczarek niemiecki krótkowłosy

20.06.2020  Iwona Przeworska (PL) Owczarek szkocki długowłosy, Owczarek szkocki krótkowłosy
Owczarek szetlandzki, Border Collie, Welsh Corgi Pembroke, Welsh Corgi Cardigan, Bearded Collie, Owczarek staroangielski - Bobtail
20.06.2020  Magdalena Kozłowska (PL) Polski owczarek nizinny, pozostałe rasy

Obsada sędziowska – Krajowa Wystawa Psów - grupa VIII FCI


   
 
20.06.2020  Nina Kharatishvili (RU)

Golden retriever, Flat Coated Retriever, Curly Coated Retriever, Chesapeake Bay Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Irlandzki Spaniel dowodny

20.06.2020  Clodagh Fallon (IE) Labrador Retriever, pozostałe rasy

Obsada sędziowska- Krajowa Wystawa Psów - grupa IX FCI

   
 
20.06.2020  Nina Kharatishvili (RU)

Buldog Francuski, Lhaso Apso, Shih Tzu, Spaniel Tybetański, Terier Tybetański, Pekińczyk, Rosyjski Toy

20.06.2020  Clodagh Fallon (IE) Mops, Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, Phalene
20.06.2020  Grzegorz Robak (PL) Chihuahua krótkowłosy, Chihuahua długowłosy, Pudle, pozostałe rasy
20.06.2020  Elżbieta Chwalibóg (PL) Boston Terrier, Chiński Grzywacz, Cavalier King Charles Spaniel, King Charles Spaniel, Maltańczyk

Obsada sędziowska – Krajowa Wystawa Psów - grupa II FCI

   
 
21.06.2020  Małgorzata Zakrzewska (PL)

Doberman, Sznaucer olbrzym, Sznaucer średni, Sznaucer
miniaturowy, Pinczer średni, Pinczer miniaturowy, Pinczer małpi

21.06.2020  Joanna Turek (PL) Szwajcarskie Psy Pasterske
21.06.2020  Paweł Osak (PL) Mastif tybetański, Leonberger, Nowofundland
21.06.2020  Katarzyna Adamus-Fiszer (PL) Bokser, Dog niemiecki, Rottweiler
21.06.2020  Zula Przybylińska(PL) Bullmastiff, Dogue de Bordeaux, Dog argentyński, Tosa, Shar Pei, Fila Brasileiro
21.06.2020  Maria Bruska (PL) Czarny terrier rosyjski, pozostałe rasy

Obsada sędziowska – Krajowa Wystawa Psów - grupa III FCI

   
 
21.06.2020  Yvette Caprino (NL)

American Staffordshire Terrier

21.06.2020  James Byrnes (IE) Bulterier, Bulterier miniaturowy
21.06.2020  Zdzisław Kitliński (PL) Staffordshire Bull Terrier, Jack Russell Terrier, Parson Russell Terrier
21.06.2020  Olga Forlicz (PL) Yorkshire Terrier, pozostałe rasy

Obsada sędziowska – Krajowa Wystawa Psów - grupa V FCI
 
 
  
21.06.2020  Kristina Vanickova (CZ) Akita, Akita amerykańska, Siberian Husky, Nagi pies peruwiański,
Nagi pies meksykański, Thai Ridgeback Dog, Samoyed, Shiba, Łajka jakucka, Basenji
21.06.2020  Magdalena Musiał (PL) Alaskan malamute, pozostałe rasy

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany sędziego oraz poprawek w przydziale ras.

 

 

  © © ZKwP- Oddział KrakówB