AKTUALNOŚCI   INFORMACJE  ZARZĄD HISTORIA ODDZIAŁU  SĘDZIOWIE  WYSTAWA GALERIA WYSTAW

 

   SZCZENIĘTA  REPRODUKTORY  CHAMPIONY    SUKCESY NASZYCH PSÓW  IMPREZY  KONTAKT

 

 

na terenie Stadionu i Hali AWF w Krakowie, przy Al. Jana Pawła II 78

       Zgłoszenia psów na naszą wystawę przyjmujemy za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronach internetowych: www.wystawpsa.pl, dodatkowo wyłącznie do dnia 20.05.2020 przyjmujemy zgłoszenia dostarczone i opłacone w siedzibie oddziału, również zgłoszenia wysłane za pomocą poczty i opłacone do dnia 20.05.2020

Obsada sędziowska

UWAGA

·         W przypadku zgłoszenia psów poprzez formularz zgłoszeniowy prosimy dokonywać wpłat według instrukcji dostarczonych przez system Dotpay

·         W przypadku zgłoszenia psów drogą pocztową prosimy o dokonywanie wpłat na konto Oddziału - Bank Pekao SA 80 1240 4432 1111 0000 4722 3693

·         W przypadku nieopłacenia zgłoszenia nie zostanie ono umieszczone w katalogu, a pies nie zostanie dopuszczony do oceny.

·         Płatności na wystawie nie będą przyjmowane.

Opłaty dla członków ZKwP (i ich psów zarejestrowanych w Polsce) wnoszone do dnia 20.05.2020, Katalog online,
KATALOGI
Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF, który będzie dostępny w dniu wystawy, na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.
Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w czasie zgłaszania psów na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy. Cena katalogu w wersji drukowanej wynosi 10 zł.

·         za pierwszego psa - 130 zł

·         za każdego następnego - 110 zł

·         za psa w klasie młodszych szczeniąt i szczeniąt oraz psy z tytułem Int.Ch. - 65 zł

·         za psa w klasie weteranów – 50 zł

·         za psa ras Polskich 50 zł

·         Para Hodowlana - 50 zł

·         Grupa Hodowlana - 50 zł

 

UWAGA! 

Opłaty wnoszone od dnia 21 maja 2020 bez względu na klasę, ilość zgłoszonych psów oraz termin zgłoszenia psów pomimo ewentualnego przedłużenia terminu zgłoszeń, wynoszą 180 zł za każdego psa. Zmiana klasy możliwa jest tylko na pisemną prośbę właściciela psa/suki do dnia 20 maja 2020.

Zgłoszenia do konkursu „Młody Prezenter” prosimy przesyłać wraz z danymi psa/suki. Udział w konkursie jest płatny i wynosi 50 zł/dzień

 

Uprzejmie przypominamy, że od 1 stycznia 2016r. nie będą przyjmowane na wystawy psy urodzone w Polsce po 1 stycznia 2012 r. z kopiowanymi uszami i/lub ogonami.
 Psy urodzone w krajach, w których obowiązuje zakaz cięcia muszą mieć uszy i/lub ogony pozostawione naturalne jako warunek przyjęcia na wystawę i poddania ocenie w ringu.
 Psy urodzone w krajach, w których nie obowiązuje zakaz cięcia będą  przyjmowane na wystawy z uszami i /lub ogonami ciętymi i naturalnymi.

 

 

 

 

  © © ZKwP- Oddział KrakówB