AKTUALNOŚCI  INFORMACJE  BIURO  ZARZĄD  HISTORIA ODDZIAŁU  SĘDZIOWIE  WYSTAWA

 

   SZCZENIĘTA  REPRODUKTORY   IMPREZY  GALERIE   OSIĄGNIĘCIA NASZYCH PSÓW  KONTAKT

 

 

Obsada sędziowska
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany sędziego oraz poprawek w przydziale ras.

17.06.2017 (sobota) - grupy: 2, 3, 4, 5 , 7
18.06.2017 (niedziela) - grupy: 1,  6, 8 , 9 , 10, Rasy nie uznane przez FCI

 

GRUPA I  NIEDZIELA
 

Valentin Fedorov - Białoruś

Owczarek niemiecki długowłosy
Owczarek niemiecki krótkowłosy

 

Nikolay Sedykh - Rosja

Border Collie
Welsh Corgi Pembroke
Welsh Corgi Cardigan
Owczarek Australijski
pozostałe rasy
 

 

Andrzej Kaźmierski - Polska

Ceskoslovensky Vlcak
Polski Owczarek Nizinny
Owczarek francuski - Briard
 

Gabriela Ridarcikova  - Słowacja

Polski Owczarek Podhalański
Owczarek szkocki długowłosy
Owczarek szkocki krótkowłosy
Owczarek szetlandzki

GRUPA II  SOBOTA
 

Nikolay Sedykh - Rosja

Buldog angielski
Dog argentyński
Owczarek środkowoazjatycki
Owczarek kaukaski

Dog niemiecki

Eva Liljekvist Borg  - Szwecja

Sznaucer olbrzym
Doberman
Czarny terrier rosyjski
Broholmer
Rottweiler

Valentin Fedorov - Białoruś

Sznaucer miniaturowy
Sznaucer średni
Pinczer średni
Pinczer miniaturowy
Pinczer małpi

Joanna Szczepańska – Korpetta  - Polska

Mastif Tybetański
Leonberger,
Landsee
Nowofundland
Shar Pei

Andrzej Kaźmierski - Polska

Berneński pies pasterski
Duży Szwajcarski Pies Pasterski
Entlebucher
Appenzeller

Anna Rusinowska - Polska

Bokser
Hovawart
Mastif hiszpański
Mastif pirenejski

Natalia Sedykh  - Rosja

Bullmastiff
Cane Corso Italiano
pozostałe rasy

 

GRUPA III SOBOTA
 

Magdalena Kozłowska - Polska

American Staffordshire Terrier
Staffordshire Bull Terrier
Niemiecki terier myśliwski
Bedlington Terrier
Manchester Terrier
English Toy Terrier
Parson Russell Terrier

Maite Gonzalbo Lorenzo  - Hiszpania

Yorkshire Terrier
pozostałe rasy

 

Zdzisław Kitliński - Polska

Airedale Terrier
Bulterier
Bulterier miniaturowy

 

 

Tatjana Urek  - Słowenia

Australian Silky Terier
Jack Russell Terrier
West Highland White Terrier
Terier szkocki

 

GRUPA IV SOBOTA

Paul Stanton  - Szwecja

Jamniki – wszystkie rasy

 

GRUPA V SOBOTA
 

Zdenka Jilkova  - Czechy

Akita
Akita amerykańska
Siberian Husky
Alaskan Malamute
Chow - Chow

 

Gerard Jipping  - Holandia

Samoyed
Shiba
pozostałe rasy

GRUPA VI NIEDZIELA

 

Anna Rajs  - Polska

Ogar Polski
Gończy Polski
Posokowiec bawarski
Dalmatyńczyk

 

Paul Stanton  - Szwecja

Basset Hound
Petit Basset griffon vendeen
Grand Basset griffon vendeen
pozostałe rasy

GRUPA VII SOBOTA
 

Gabriela Ridarcikova  - Słowacja

Pointer
pozostałe rasy

 

Andrzej Mania  - Polska

Wyżeł niemiecki
Wyżeł węgierski

 

GRUPA VIII NIEDZIELA
 

Jose Miguel Doval Sanchez   - Hiszpania

Golden retriever
Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Flat Coated Retriever

 

Tatjana Urek  - Słowenia

Labrador retriever

 

Eva Liljekvist Borg  - Szwecja

Cocker spaniel angielski
Cocker spaniel amerykański
pozostałe rasy

 

GRUPA IX NIEDZIELA
 

Marco Marabotto  - Włochy

Cavalier King Charles Spaniel
King Charles Spaniel
Pekińczyk
Bolończyk
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon i Phalene

 

Zdenka Jilkova  - Czechy

Chihuahua krótkowłosy
Chihuahua długowłosy
pozostałe rasy

Natalia Sedykh  - Rosja

Spaniel Tybetański
Terier Tybetański
Lhasa Apso
Shih Tzu
Chin japoński
Chiński Grzywacz
Rosyjski Toy
Gryfonik brukselski
Gryfonik belgijski
Brabantczyk

Magdalena Kozłowska - Polska

Maltańczyk
Bishon Frise
Hawańczyk
Coton de Tulear
Lwi piesek

Adam Chabik  - Polska

Buldog Francuski

Maite Gonzalbo Lorenzo  - Hiszpania

Mops
Boston Terrier
Pudle

 

GRUPA X NIEDZIELA

Gerard Jipping  - Holandia

Chart rosyjski borzoj
Greyhound
pozostałe rasy

Marco Marabotto  - Włochy

 Charcik włoski

 

Rasy nieuznane przez FCI NIEDZIELA

Natalia Sedykh  - Rosja

 

Konkurs Młodego Prezentera SOBOTA
 

Magdalena Kozłowska - Polska

 

 

Konkurs Młodego Prezentera NIEDZIELA
 

 

 

 

 

  © ZKwP- Oddział Kraków