AKTUALNOŚCI  INFORMACJE  BIURO  ZARZĄD  HISTORIA ODDZIAŁU  SĘDZIOWIE  WYSTAWA

 

   SZCZENIĘTA  REPRODUKTORY   IMPREZY  GALERIE   OSIĄGNIĘCIA NASZYCH PSÓW  KONTAKT

 

 

Obsada sędziowska

16.06.2018 (sobota) - grupy: 2, 3, 4, 5 , 7
17.06.2018 (niedziela) - grupy: 1,  6, 8 , 9 , 10, Rasy nie uznane przez FCI

Juraj Staudinger (SK)

Elżbieta Chwalibóg (PL) Mariola Semik (PL) Beata Klawińska (PL)

Andrzej Kot (PL)

Anna Rusinowska (PL)
Magdalena Kozłowska (PL) Debra Thornton (USA) Bogusław Chmiel (PL) Olga Kosareva (RUS)

Enrique Mate Duran (ES)

Carla Molinari (PT)

Olena Khymenko (UA)

Paolo Tartaro (IT)

Adam Stasiak (PL)

Evgeniya Grishina (RU)

Alin Dumitrescu (RO)

Bianca Teixeira (BR)

     
    Alexsey Belkin (RU)

Elena Mischenko (RU)

Iwona Magdziarska (PL  
 
 
GRUPA I
NIEDZIELA
17.06.2018
 Juraj Staudinger (SK)

Owczarek niemiecki długowłosy, Owczarek niemiecki krótkowłosy.

 Elżbieta Chwalibóg (PL) Welsh Corgi Pembroke, Welsh Corgi Cardigan, pozostałe rasy
 Mariola Semik (PL) Border Collie, Polski Owczarek Nizinny, Owczarek francuski - Briard, Owczarek Australijski, Ceskoslovensky Vlcak.
 Beata Klawińska (PL) Polski Owczarek Podhalański, Owczarek szkocki długowłosy, Owczarek szkocki krótkowłosy, Owczarek szetlandzki
GRUPA II
SOBOTA
16.06.2018
 Andrzej Kot (PL) Buldog angielski, Dog argentyński, Dog niemiecki
 Anna Rusinowska (PL) Rottweiler, Leonberger, Landseer, Shar Pei.
 Magdalena Kozłowska (PL) Sznaucer miniaturowy, Sznaucer średni, Pinczer średni , Pinczer miniaturowy, Pinczer małpi
 Debra Thornton (USA) Mastif Tybetański, Nowofundland.
 Mariola Semik (PL) Berneński pies pasterski, Duży Szwajcarski Pies Pasterski , Entlebucher, Appenzeller.
 Bogusław Chmiel (PL) Bokser, Doberman, Broholmer, Hovawart, Mastif hiszpański  Mastif pirenejski, Sznaucer olbrzym.
 Olga Kosareva (RUS) Bullmastiff, Cane Corso Italiano, Owczarek środkowoazjatycki , Owczarek kaukaski, Czarny terrier rosyjski, pozostałe rasy
GRUPA III
SOBOTA
16.06.2018
 Enrique Mate Duran (ES) Bulterier, Bulterier miniaturowy, Staffordshire Bull Terrier.
 Carla Molinari (PT) American Staffordshire Terrier.
 Olena Khymenko (UA) Jack Russell Terrier, Parson Russell Terrier.
 Paolo Tartaro (IT) Yorkshire Terrier.
 Adam Stasiak (PL) Airedale Terrier, pozostałe rasy
GRUPA IV
SOBOTA
16.06.2018
 Evgeniya Grishina (RU) Jamniki – wszystkie rasy
GRUPA V
SOBOTA
16.06.2018
 Alin Dumitrescu (RO) Akita, Akita amerykańska, Alaskan Malamute, Samoyed
 Debra Thornton (USA) Siberian Husky.
 Olena Khymenko (UA) Szpice niemieckie.
 Carla Molinari (PT) Shiba, Chow – Chow, pozostałe rasy
GRUPA VI
NIEDZIELA
17.06.2018
 Andrzej Kot (PL) Ogar Polski, Gończy Polski.
 Bianca Teixeira (BR) Dalmatyńczyk, pozostałe rasy.
 Alexsey Belkin (RU) Basset Hound, Petit Basset griffon vendeen, Grand Basset griffon vendeen, Basset gaskoński, Basset bretoński , Basset artezyjsko-normandzki
GRUPA VII
SOBOTA
16.06.2018
 Alexsey Belkin (RU) Pointer, pozostałe rasy.
GRUPA VIII
NIEDZIELA
17.06.2018
 Alexsey Belkin (RU) Golden retriever.
 Carla Molinari (PT ) Labrador retriever.
 Debra Thornton (USA) Portugalski pies wodny, Cocker spaniel amerykański, Clumber Spaniel, Sussex Spaniel, Field Spaniel, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Flat Coated Retriever, Curly-Coated Retriever, Chesapeake Bay Retriever.
 Bianca Teixeira (BR) Cocker spaniel angielski , pozostałe rasy.
GRUPA IX
NIEDZIELA
17.06.2018
 Paolo Tartaro (IT) Boston Terrier, Maltańczyk, Bichon Frise, Pekińczyk, Bolończyk, Coton de Tuléar.
 Olga Kosareva (RU) Chihuahua krótkowłosy, Chihuahua długowłosy  Smooth-, pozostałe rasy .
 Elena Mischenko (RU) Chiński Grzywacz, Cavalier King Charles Spaniel, King Charles Spaniel, Gryfonik brukselski, Gryfonik belgijski , Brabantczyk .
 Evgeniya Grishina (RU) Mops, Shih Tzu, Rosyjski Toy, Chin japoński .
 Iwona Magdziarska (PL) Buldog Francuski.
 Olena Khymenko (UA) Pudle, Hawańczyk, Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon i Phalene.
GRUPA X
NIEDZIELA
17.06.2018
 Debra Thornton (USA) Chart rosyjski borzoj, Chart Afgański, Chart Irlandzki
 Elżbieta Chwalibóg (PL) Chart Afrykański, pozostałe rasy
 Andrzej Kot (PL) Chart Polski.
 Catarina Molinari (PT) Charcik włoski, Whippet, Chart Hiszpański , Greyhound, Chart szkocki.
Rasy nieuznane
przez FCI

NIEDZIELA
17.06.2018
 Olga Kosareva (RU) Wszystkie rasy
Młody Prezenter
SOBOTA
16.06.2018
 Paolo Tartaro (IT) Konkurs Młodego Prezentera
Młody Prezenter
NIEDZIELA
17.06.2018
 Catarina Molinari (PT) Konkurs Młodego Prezentera
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany sędziego oraz poprawek w przydziale ras.

 

  © ZKwP- Oddział Kraków