AKTUALNOŚCI  INFORMACJE  BIURO  ZARZĄD  HISTORIA ODDZIAŁU  SĘDZIOWIE  WYSTAWA

 

   SZCZENIĘTA  REPRODUKTORY   IMPREZY  GALERIE   OSIĄGNIĘCIA NASZYCH PSÓW  KONTAKT

 

 

Obsada sędziowska

29.06.2019 (sobota) - grupy: 2, 3, 4, 5 , 7
30.06.2019 (niedziela) - grupy: 1,  6, 8 , 9 , 10, Rasy nie uznane przez FCI

Zsolt Biro (HU)

Augustin Ionescu (RU)

Judit Korozs-Papp (HU) Andras Korozs (HU)

Miroslav Vaclavik (CZ)

Anna Rusinowska (PL)
Monika Kuriata-Okarmus Elena Agafonova (IT) Leos Jancik (CZ) Flera Chaykovskaya (RU)

Chris Kilpatrick (UK)

Zdzisław Kitliński (PL)

Carlos Eduardo Quinones (CO)

Karolina Wójcik – Wonorska (PL) Salvatore Tripoli (IT) Magdalena Musiał (PL) Sergio Scarpellini (IT) Anna Byshko (UKR)
     

Paolo Lovaglio (IT)

Mariola Żuchlińska (PL)

Elżbieta Augustyniak (PL)

GRUPA I
NIEDZIELA
30.06.2019
 Zsolt Biro (HU)

Owczarek niemiecki długowłosy, Owczarek niemiecki krótkowłosy.

 Augustin Ionescu (RU) Owczarek francuski - Briard, pozostałe rasy
 Judit Korozs-Papp (HU) Border Collie, Owczarek szkocki długowłosy, Owczarek szkocki
krótkowłosy Owczarek szetlandzki

 Andras Korozs (HU) Polski Owczarek Nizinny
 Miroslav Vaclavik (CZ) Polski Owczarek Podhalański, Owczarek
Australijski, Ceskoslovensky Vlcak, Bearded Collie
GRUPA II
SOBOTA
29.06.2019
 Miroslav Vaclavik (CZ) Bokser, Dog niemiecki, Czarny terrier rosyjski
 Anna Rusinowska (PL) Buldog angielski , Bullmastiff, Mastiff Angielski
 Monika Kuriata-Okarmus Sznaucer miniaturowy, Sznaucer średni , Pinczer średni , Pinczer miniaturowy, Pinczer małpi
 Elena Agafonova (IT) Nowofundland, Rottweiler, Shar Pei, Cane Corso Italiano
 Leos Jancik (CZ ) Mastif Tybetański, Berneński pies pasterski , Duży Szwajcarski Pies Pasterski, Entlebucher, Appenzeller
 Flera Chaykovskaya (RU) Owczarek środkowoazjatycki , Owczarek kaukaski, Leonberger, Landseer, pozostałe rasy
GRUPA III
SOBOTA
29.06.2019
 Chris Kilpatrick (UK) Bulterier, Bulterier miniaturowy
 Andras Korozs (HU) American Staffordshire Terrier, Staffordshire Bull Terrier, Foksterier krótkowłosy, Foksterier szorstkowłosy
 Zdzisław Kitliński (PL) Yorkshire Terrier, Cairn Terrier, Terier walijski
 Carlos Eduardo Quinones (CO) Airedale Terrier, pozostałe rasy
GRUPA IV
SOBOTA
29.06.2019
 Karolina Wójcik – Wonorska (PL) Jamniki – wszystkie rasy
GRUPA V
SOBOTA
29.06.2019
 Augustin Ionescu (RO) Akita, Akita amerykańska, Siberian Husky, Shiba, Chow – Chow,
 Elena Agafonova (IT) Alaskan Malamute, Basenji
 Salvatore Tripoli (IT) Samoyed, pozostałe rasy
GRUPA VI
NIEDZIELA
30.06.2019
 Magdalena Musiał (PL) Basset Hound, Beagle, Gończy Polski , pozostałe rasy
 Salvatore Tripoli (IT) Petit Basset griffon vendeen, Grand Basset griffon vendeen, Basset
gaskoński , Basset bretoński , Basset artezyjsko-normandzki , Dalmatyńczyk, Posokowiec bawarski, Ogar Polski, Rhodesian Ridgeback
GRUPA VII
SOBOTA
29.06.2019
 Magdalena Musiał (PL) Pointer, pozostałe rasy
GRUPA VIII
NIEDZIELA
30.06.2019
 Carlos Eduardo Quinones (CO) Golden retriever
 Sergio Scarpellini (IT) Labrador retriever, Flat Coated Retriever, Curly Coated Retriever, Chesapeake Bay Retriever, Lagotto Romagnolo
 Anna Byshko (UKR) Cocker spaniel angielski , pozostałe rasy
GRUPA IX
NIEDZIELA
30.06.2019
 Paolo Lovaglio (IT) Boston Terrier, Mops, Hawańczyk, Pekińczyk, Bolończyk, Coton de Tuléar
 Mariola Żuchlińska (PL) Chihuahua krótkowłosy, Chihuahua długowłosy, pozostałe rasy
 Elena Agafonova (IT) Chiński Grzywacz, Cavalier King Charles Spaniel, King Charles Spaniel, Gryfonik brukselski, Gryfonik belgijski, Brabantczyk
 Flera Chaykovskaya (RU) Shih Tzu, Rosyjski Toy, Chin japoński, Maltańczyk, Bichon Frise, Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, Phalene
 Leos Jancik (CZ) Buldog Francuski
 Andras Korozs (HU) Pudle
GRUPA X
NIEDZIELA
30.06.2019
 Carlos Eduardo Quinones (CO) Chart rosyjski borzoj, Chart afgański, Chart perski - Saluki, Charcik włoski
 Andras Korozs (HU) Whippet
 Elżbieta Augustyniak (PL) Chart polski , Chart Afrykański – Azawakh, pozostałe rasy
Rasy nieuznane
przez FCI

NIEDZIELA
30.06.2019
 Elżbieta Augustyniak (PL) Wszystkie rasy
Młody Prezenter
SOBOTA
29.06.2019
 Judit Korozs-Papp (HU) Konkurs Młodego Prezentera
Młody Prezenter
NIEDZIELA
30.06.2019
 Elena Agafonova (IT) Konkurs Młodego Prezentera
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany sędziego oraz poprawek w przydziale ras.

 

  © ZKwP- Oddział Kraków