AKTUALNOŚCI  INFORMACJE  BIURO  ZARZĄD  HISTORIA ODDZIAŁU  SĘDZIOWIE  WYSTAWA

 

   SZCZENIĘTA  REPRODUKTORY IMPREZY  GALERIA WYSTAW    OSIĄGNIĘCIA NASZYCH PSÓW  KONTAKT

 

 

Obsada sędziowska

12.06.2022 (sobota) - grupy: 2, 3, 4, 5 , 7
12.06.2022 (niedziela) - grupy: 1,  6, 8 , 9 , 10, Rasy nieuznane przez FCI

Sebastian Handy (PL)

Miroslav Vaclavik (CZ)

Mariola Agata Semik (PL) Leszek Salamon (PL)

Kristina Vanickova (CZ)

Anna Rusinowska (PL)

Loredana Salina (CH Tamas Jakkel (HU) Alberto Cuccillato (IT) Arnaldo Cotugno (IT)

Magdalena Kozłowska (PL)

Zdzisław Kitliński (PL)

Anthony Williams (GB)

James Byrnes (IE) Unto Timonen (FI) Ryszard Wacławik (PL) Alexandru Raul Pop (RO) Bogusław Chmiel (PL)

Monika Kuriata-Okarmus (PL)

Izabella
Krasowska – Salamon (PL)

Magdalena Kozłowska (PL)

Bartłomiej Lembas (PL)

Elżbieta Chwalibóg (PL)

Clodagh Fallon (IE)

GRUPA I
NIEDZIELA
12-06-2022
 Sebastian Handy (PL)

Owczarek niemiecki długowłosy, Owczarek niemiecki krótkowłosy.

 Leszek Salamon (PL) Border Collie, Owczarek francuski - Briard, Owczarek szetlandzki
 Kristina Vanickova (CZ) Owczarek Australijski , Bouvier des Ardennes, Bouvier des Flandres, Chodsky Pes
 Mariola Agata Semik (PL) Polski Owczarek Podhalański, Polski Owczarek Nizinny, Ceskoslovensky Vlcak, Bearded Collie,
Schipperke
 Miroslav Vaclavik (CZ) Owczarek staroangielski – Bobtail, pozostałe rasy
GRUPA II
SOBOTA
11.06.2022
 Tamas Jakkel (HU) Bullmastiff, Czarny terrier rosyjski
 Loredana Salina (CH) Mastif Tybetański (Do-Khyi), Bernardyn długowłosy,
Bernardyn Krótkowłosy (Saint Bernard Dog),
Leonberger, Nowofundland (Newfoundland),
Landseer, Hovawart, Buldog Kontynentalny
(Continental Bulldog), Shar Pei
 Magdalena Kozłowska (PL) Sznaucer miniaturowy (Zwergschnauzer), Sznaucer
średni (Schnauzer), Pinczer średni (German
Pinscher ), Pinczer miniaturowy (Zwergpinscher),
Pinczer małpi (Affenpinscher)
 Arnaldo Cotugno (IT) Cane Corso Italiano, Mastif neapolitański
( Neapolitan Mastiff), Dogue de Bordeaux
 Alberto Cuccillato (IT) Bokser (Deutscher Boxer), Owczarek Berneński pies
pasterski (Bernese Mountain Dog), Duży
Szwajcarski Pies Pasterski (Great Swiss Mountain
Dog), Entlebucher (Entlebuch Cattle Dog),
Appenzeller (Appenzell Cattle Dog)
 Anna Rusinowska (PL) Dog niemiecki (Deutsche Dogge),
środkowoazjatycki (Sredneasiatskaya Ovtcharka),
Owczarek kaukaski (Caucasian Shepherd Dog),
Dog argentyński (Dogo Argentino), Dog z Majorki
(Majorca Mastiff), Broholmer
 Miroslav Vaclavik (CZ) Tosa, pozostałe rasy (the other breeds of II FCI
group)
GRUPA III
SOBOTA
11.06.2022
 Anthony Williams (UK) Bulterier (Bull Terrier), Bulterier miniaturowy
(Miniature Bull Terrier)
 Zdzisław Kitliński (PL) American Staffordshire Terrier, Jack Russell Terrier,
Parson Russell Terrier,,pozostałe rasy (the other
breeds of III FCI group)
 James Byrnes (IRL) Staffordshire Bull Terrier, Terier Irlandzki (Irish
Terrier), Terier szkocki ( Scottish Terrier), Irish Soft
Coated Wheaten Terrier
 Leszek Salamon (PL) Airedale Terrier, Bedlington Terrier, Cairn Terrier,
Border Terrier, Kerry Blue Terrier, Norfolk Terrier,
Norwich Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier,
Terier Walijski (Welsh Terrier),Yorkshire Terrier
GRUPA IV
SOBOTA
11.06.2022
 Unto Timonen (FI) Jamniki – wszystkie rasy
GRUPA V
SOBOTA
11.06.2022
 Ryszard Wacławik ( PL) Akita, Akita amerykańska (American Akita), Shiba
 Arnaldo Cotugno (IT) Alaskan malamute, Samoyed
 Kristina Vanickova (CZ) Basenji, Chow – Chow, Siberian Husky, Łajka
jakucka (Yakutian Laika)
 Mariola Semik (PL) Thai Ridgeback Dog, pozostałe rasy (the other
breeds of V FCI group)
GRUPA VI
NIEDZIELA
12.06.2022
 Tamas Jakkel (HU) Basset Hound, Beagle, Petit Basset griffon vendeen, Grand Basset griffon vendeen, Basset gaskoński, Basset bretoński, Basset artezyjsko-normandzki
 Alexandru Raul Pop (RO) Rhodesian Ridgeback, Bloodhound, Beagle,
dalmatyńczyk ( Dalmatian), Posokowiec bawarski
(Bavarian Mountain Scenthound), Alpejski gończy
krótkonożny ( Alpine dachsbracke)
 Izabella Krasowska – Salamon (PL) Gończy Polski (Polish Hunting Dog), pozostałe rasy
(the other breeds of VI FCI group)
GRUPA VII
SOBOTA
11.06.2022
 Tamas Jakkel (HU) Wyżeł węgierski krótkowłosy (Hungarian Shorthaired Pointer) ,Wyżeł węgierski szorstkowłosy
(Hungarian Wire-haired Pointer), Pointer (English
pointer), Seter Irlandzki ( Irish Red Setter), Seter
Irlandzki czerwono-biały (Irish Red and White
Setter), Seter Angielski (English Setter), Setter
Szkocki (Gordon Setter), Wyżeł fryzyjski (Frisian
Pointing Dog)
 Izabella Krasowska – Salamon (PL)

Epagneul Breton, pozostałe rasy (the other breeds of VII FCI group)

GRUPA VIII
NIEDZIELA
12.06.2022
 Clodagh Fallon (IE) Labrador retriever, Irlandzki Spaniel dowodny (Irish
Water Spaniel) Flat Coated Retriever
 Tamas Jakkel (HU) Golden retriever
 James Byrnes (IRL) Cocker spaniel angielski (English Cocker Spaniel),
pozostałe rasy (the other breeds of VIII FCI group)
GRUPA IX
NIEDZIELA
12.06.2022
 Monika Kuriata - Okarmus (PL)
 
Pudle (Poodle), Spaniel kontynentalny miniaturowy
- Papillon, Phalene, Lhasa Apso, Pekińczyk(Pekingese)
 Elżbieta Chwalibóg (PL) Chihuahua krótkowłosy, Chihuahua długowłosy
(Chihuahua Smooth-haired, Chihuahua Longhaired), Rosyjski Toy (Russian Toy)
 Alberto Cuccillato (IT) Cavalier King Charles Spaniel, King Charles
Spaniel, Maltańczyk (Maltese), Coton de Tulear,
Bolończyk (Bolognese)
 Bartłomiej Lembas (PL) Buldog Francuski (French Bulldog)
 Bogusław Chmiel (PL) Boston terrier, Shih Tzu, Chiński Grzywacz (Chinese
Crested Dog)
 Magdalena Kozłowska (PL) Mops (Pug), pozostałe rasy (the other breeds of IX
FCI group)
GRUPA X
NIEDZIELA
12.06.2022
 Arnaldo Cotugno (IT) Chart polski (Polish Greyhound), pozostałe rasy
(the other breeds of X FCI group)
 Unto Timonen (FI) Whippet
Rasy nieuznane
przez FCI

NIEDZIELA
21.06.2022
 Izabela Krasowska – Salamon (PL) Wszystkie rasy – all breeds
Młody Prezenter
SOBOTA
11.06.2022
 Bogusław Chmiel (PL) Konkurs Młodego Prezentera (Junior Handling)
Młody Prezenter
NIEDZIELA
12.06.2022
 Kristina Vanickova (CZ) Konkurs Młodego Prezentera (Junior Handling)
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany sędziego oraz poprawek w przydziale ras.

 

  © ZKwP- Oddział Kraków