AKTUALNOŚCI  INFORMACJE  BIURO  ZARZĄD  HISTORIA ODDZIAŁU  SĘDZIOWIE  WYSTAWA

 

   SZCZENIĘTA  REPRODUKTORY IMPREZY  GALERIA WYSTAW    OSIĄGNIĘCIA NASZYCH PSÓW  KONTAKT

 

 

Obsada sędziowska

20.06.2019 (sobota) - grupy: 2, 3, 4, 5 , 7
21.06.2019 (niedziela) - grupy: 1,  6, 8 , 9 , 10, Rasy nieuznane przez FCI

Sebastian Handy (PL)

Grzegorz Robak (PL)

Shamil Abrakimov   (RU) Leszek Salamon (PL)

Nina Kharatishvili (RU)

Anna Rusinowska (PL)

Oleg Yanchev (RU) Oleg Vasiliev (RU) Alberto Cuccillato (IT) Maria Bruska (PL)

Sergej Vanza (SK)

Zdzisław Kitliński (PL)

Yvette Caprino (NL)

Małgorzata Zakrzewska(PL) James Byrnes (IE) Robert Paust (USA) Unto Timonen (FI) William Rodriguez (CR)

Kristina Vanickova (CZ)

Izabella
Krasowska – Salamon (PL)

Magdalena Kozłowska (PL)

Bartłomiej Lembas (PL)

Elżbieta Chwalibóg (PL)

Clodagh Fallon (IE)

GRUPA I
NIEDZIELA
21.06.2020
 Sebastian Handy (PL)

Owczarek niemiecki długowłosy, Owczarek niemiecki krótkowłosy.

 Grzegorz Robak (PL) Border Collie, Owczarek francuski – Briard, Owczarek szetlandzki

 Shamil Abrakimov (RU) Owczarek Australijski, Welsh Corgi Pembroke,
Welsh Corgi Cardigan, Bearded Collie, Schipperke

 Leszek Salamon (PL) Polski Owczarek Podhalański, Polski Owczarek Nizinny, Ceskoslovensky Vlcak
 Nina Kharatishvili (RU) Owczarek staroangielski – Bobtail, pozostałe rasy
GRUPA II
SOBOTA
20.06.2020
 Oleg Yanchev (RU) Czarny terrier rosyjski
 Anna Rusinowska (PL) Mastif Tybetański, Bernardyn długowłosy, Bernardyn Krótko-
włosy, Dog z Majorki, Hovawart
 Oleg Vasiliev (RU) Sznaucer miniaturowy, Sznaucer średni, Pinczer średni  Pinczer miniaturowy, Pinczer małpi
 Alberto Cuccillato (IT) Buldog angielski, Cane Corso Italiano, Leonberger, Rottweiler, Nowofundland
 Maria Bruska (PL) Dog niemiecki, Shar Pei, Berneński pies pasterski, Duży Szwajcarski Pies Pasterski, Entlebucher, Appenzeller
 Shamil Abrakimov (RU) Bokser, Doberman, Owczarek środkowoazjatycki, Owczarek kaukaski, Dog argentyński
 Sergej Vanza (SK) Tosa, pozostałe rasy
GRUPA III
SOBOTA
20.06.2020
 Yvette Caprino (NL) Bulterier, Bulterier miniaturowy
 Małgorzata Zakrzewska (PL) American Staffordshire Terrier, Yorkshire Terrier,
pozostałe rasy
 James Byrnes (IE) Staffordshire Bull Terrier
 Robert Paust (USA) Airedale Terrier, Bedlington Terrier, Cairn Terrier, Border Terrier, Kerry Blue Terrier, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Jack Russell Terrier, Parson Russell Terrier, Sealyham Terrier,Terier Irlandzki, Terier szkocki, Terier Walijski, Skye Terrier
GRUPA IV
SOBOTA
20.06.2020
 Unto Timonen (FI) Jamniki – wszystkie rasy
GRUPA V
SOBOTA
20.06.2020
 William Rodriguez (CR) Akita, Akita amerykańska, Siberian Husky, Nagi pies
peruwiański, Nagi pies meksykański, Thai Ridgeback Dog
 Oleg Yanchev (RU) Samoyed, Shiba
 Shamil Abrakimov (RU) Łajka jakucka
 Unto Timonen (FI) Basenji
 Kristina Vanickova (CZ) Alaskan malamute, pozostałe rasy
GRUPA VI
NIEDZIELA
21.06.2020
 Oleg Yanchev (RU) Basset Hound, Beagle, Petit Basset griffon vendeen, Grand Basset griffon vendeen, Basset gaskoński, Basset bretoński, Basset artezyjsko-normandzki
 Robert Paust (USA) Rhodesian Ridgeback
 Izabella Krasowska – Salamon (PL) Gończy Polski, pozostałe rasy
GRUPA VII
SOBOTA
20.06.2020
 James Byrnes (IE) Seter Irlandzki, Seter Irlandzki czerwono-biały, Seter Angielski, Seter Szkocki
 Izabella Krasowska – Salamon (PL)

Pointer, pozostałe rasy

GRUPA VIII
NIEDZIELA
21.06.2020
 Clodagh Fallon (IE) Golden retriever, Flat Coated Retriever, Curly Coated Retriever, Chesapeake Bay Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Irlandzki Spaniel dowodny
 Oleg Yanchev (RU) Labrador retriever
 Alberto Cuccillato (IT) Cocker spaniel angielski, pozostałe rasy
GRUPA IX
NIEDZIELA
21.06.2020
 William Rodriguez (CR) Pudle, Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, Phalene, Maltańczyk
 Sergej Vanza (SK) Chihuahua krótkowłosy, Chihuahua długowłosy
 Magdalena Kozłowska (PL) Chiński Grzywacz, Cavalier King Charles Spaniel, King Charles Spaniel, Gryfonik brukselski, Gryfonik belgijski, Brabantczyk, Lhasa Apso
 Oleg Vasiliev (RU) Buldog Francuski, Rosyjski Toy
 Bartłomiej Lembas (PL) Boston terrier, Shih Tzu, Spaniel tybetański ,Terier Tybetański
 Elżbieta Chwalibóg (PL) Mops, pozostałe rasy
GRUPA X
NIEDZIELA
21.06.2020
 Robert Paust (USA) Chart rosyjski borzoj , Chart afgański, Chart perski - Saluki, Greyhound
 Unto Timonen (FI) Whippet, pozostałe rasy
Rasy nieuznane
przez FCI

NIEDZIELA
21.06.2020
 Robert Paust (USA) Amerykański terier bezwłosy
 Shamil Abrakimov (RU) Pozostałe rasy nieuznane przez FCI
Młody Prezenter
SOBOTA
20.06.2020
 Shamil Abrakimov (RU) Konkurs Młodego Prezentera
Młody Prezenter
NIEDZIELA
21.06.2020
 Nina Kharatishvili (RU) Konkurs Młodego Prezentera
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany sędziego oraz poprawek w przydziale ras.

 

  © ZKwP- Oddział Kraków