Najpiękniejsze baby dnia - sobota Sędzia: Tibor Havelka - Słowacja
1 lokata: Shih Tzu: GIULIETTA Merlot Poland; wł. Patalas Małgorzata
i Robert
2 lokata: Szpic miniaturowy (Pomeranian): Premiera ONE MORE TIME;
wł. Borkowska-Grochala Bożena
3 lokata: Siberian Husky: GENTLEMEN of Cool Water; wł. Jasińska
Beata
4 lokata: Leonberger: CARINA z Kazimierskiej Krainy; wł. Malec Piotr
Najpiękniejsze baby dnia - niedziela
Sędzia: Jan Ryk
1 lokata: Chart perski / Saluki: Mazra'e Gangall AUSTIN TEXAS; wł.
Wąsowska Laura
2 lokata: Lagotto romagnolo: Gleska for REAL; wł. Kadnarova Jana
3 lokata: Ceskoslovenský Vlcak: ENID Wilk z Polskiego Dworu; wł.
Bednarska Ewa
4 lokata: Beagle: CANDY GIRL Królewska Zgraja; wł. Domagała Joanna
Najpiękniejsze szczenię - sobota
Sędzia: Gabriela Ridarcikova - Słowacja
1 lokata: Mops: TITLE ROLE Pomarszczony Czar; wł. Walczak Jolanta
2 lokata: Chihuahua krótkowłosy: AMARETTO Milagnes; wł. Harasiuk
Kamil, Harasiuk Urszula
3 lokata: Akita amerykańska: SHERA Shera; wł. Błażyńska Agnieszka,
Dec Wojciech
4 lokata: Sznaucer miniaturowy pieprz i sól: MALACHIT Almanis
Polonia; wł. Wierzbicka Aleksandra, Podolska Izabela
Najpiękniejsze szczenię - niedziela
Sędzia: Jari Laakso - Finlandia
1 lokata: Ceskoslovenský Vlcak: BALDUR Braterstwo Wilczaków; wł.
Gągola Anna
2 lokata: Bedlington Terrier: Colacoda DREAMING HOLLYWOOD; wł.
Lasińska-Pilarczyk Ewa
3 lokata: Whippet: KARADHRAS /FCI/ PASTIS PROVANCE Rebus; wł.
Winciorek Agnieszka
4 lokata: Ogar polski: EGAR Z Beskidzkich Wysp FCI; wł. Palak
Krzysztof
Najpiękniejszy Weteran - sobota
Sędzia: Jari Laakso - Finlandia
1 lokata: Lhasa apso: PRIMA NERA MAŁY BUDDA; wł. Długosz Barbara
2 lokata: Shih Tzu: MAGNAT Acte; wł. Patalas Małgorzata i Robert
3 lokata: Jamnik szorstkowłosy standardowy: ALE-FIGA Kalejty; wł.
Pilarczyk Anna
4 lokata: Cane Corso Italiano: IENEFER Del-Orte; wł. Gawron
Krzysztof
Najpiękniejszy Weteran - niedziela
Sędzia: Flera Chaikovskaya - Rosja
1 lokata: Polski owczarek nizinny: HEXA z Armii Zbawienia (13 letnia
suczka); wł. Hudecka Irena Maria
2 lokata: Cocker spaniel angielski: GAFFA Galida; wł. Bukowska Agata
3 lokata: Chart polski: TIMUR TROP Ksenas; wł. Radzik Beata
4 lokata: Bearded Collie: ALL ABOUT ME KIAORA; wł. Naplavova Lucie
Najpiękniejszy junior dnia - sobota
Sędzia: Claudio De Giuliani - Włochy
1 lokata: Seter irlandzki: Avon Farm Wicked Wind; wł. Inokaityte
Rasa, Olsauskiene Kristina
2 lokata: Cavalier King Charles Spaniel: JAMESON Pomeranian Beauties;
wł. Jerzakowska Hanna
3 lokata: Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny: Sasquehanna /FCI/
LOTOS; wł. Kamińska Sylwia
4 lokata: Wyżeł włoski krótkowłosy: PROZA Canero Bass; wł. Kik
Michał
Najpiękniejszy junior dnia - niedziela
Sędzia: Oleg Yanchev - Rosja
1 lokata: Rhodesian Ridgeback: SETHA APATO Folwark Zwierzęcy; wł.
Branny Małgorzata
2 lokata: Golden Retriever: BORK z Zakątka Malawy; wł. Marona Agata
3 lokata: Terier walijski: MOLLY Tu i Tam; wł. Buryło Paweł
4 lokata: Hiszpański pies dowodny: UVITAS BIANCA Bianca; wł. Åkesson
Iwona
Najpiękniejszy Pies Rasy Polskiej:
Sędzia: Gabriela Ridarcikova - Słowacja
1 lokata: Polski owczarek nizinny: KONTEKST ASESOR; wł. Różańska
Marta
2 lokata: Gończy polski: HALICZ Gończa Fantazja; wł. Kielar Beata
3 lokata: Polski owczarek podhalański: GRONIK ZZA POLNEJ WODY; wł.
Gołąb Andrzej
4 lokata: Ogar polski: GALA z Południowej Kniei FCI; Gazda Katarzyna
Zwycięzcy grup
Zwycięzca grupy FCI 1:
Sędzia: Christian Karcher - Francja
1 lokata: Bearded Collie: Kaspian KIAORA
2 lokata: Welsh Corgi Pembroke: KUSZTYCZEK Lisiura; wł. Tyburczyk
Andrzej i Mirosława
3 lokata: Polski owczarek podhalański: GRONIK ZZA POLNEJ WODY; wł.
Gołąb Andrzej
4 lokata: Owczarek staroangielski - Bobtail: HOTNSPICY AUS DEM ELBE
URSTROMTAL; wł. Stejskalova Denisa
Zwycięzca grupy FCI 2:
Sędzia: Tibor Havelka - Słowacja
1 lokata: Czarny terier rosyjski: DARGAS Drugelis; wł. Florczuk Adam
2 lokata: Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny: Sasquehanna /FCI/
GORDON; wł. Kamińska Sylwia
3 lokata: Sznaucer olbrzym czarny: EYK DYAS; wł. Kruk-Kożmińska
Halina
4 lokata: Broholmer: AGENT Wspomnienie Darmy FCI; wł. Stefańska
Magdalena
Zwycięzca grupy FCI 3:
Sędzia: Natalja Nekrosiene - Litwa
1 lokata: Kerry Blue Terrier: Lakki Kerri SALOMEYA TRIUMPH; wł.
Zaklukiewicz Magdalena
2 lokata: Yorkshire Terrier: SWEET SKY NAVI Liberi Gaias; wł. Olczak
Monika
3 lokata: Norwich Terrier: AMADEUS OF Blataj; wł. Fronia Dariusz,
Grabowski Paweł
4 lokata: West Highland White Terrier: Superbia I'M THE BEST; wł.
Siwulska Anna
Zwycięzca grupy FCI 4:
Sędzia: Flera Chaikovskaya - Rosja
1 lokata: Jamnik długowłosy standardowy: BELLA VITA z Kasztanowej
Chatki; wł. Mysiara Małgorzata
2 lokata: Jamnik długowłosy króliczy: HARDA z Samotraki; wł. Samocka
Anna
3 lokata: Jamnik krótkowłosy miniaturowy: Mini Golf Obsit; wł.
Csermak Johanna
4 lokata: Jamnik krótkowłosy standardowy: GANDAR Klan Ady Łowczyni;
wł. Wołkowska Danuta
Zwycięzca grupy FCI 5:
Sędzia: Oleg Yanchev - Rosja
1 lokata: Szpic miniaturowy (Pomeranian): STARILIGHT SAY SOMETHING;
wł. Ekuiriyakit Suradej (Tajlandia)
2 lokata: Akita amerykańska: OBI WAN KENOBI Buckshot; wł. Spyra
Barbara, Mirosław
3 lokata: Siberian Husky: CASINO ROYALE of Cool Water; wł. Jasińska
Beata
4 lokata: Nagi pies peruwiański średni: BRIANNA Margarejro; wł.
Sroczyńska Agnieszka
Zwycięzca grupy FCI 6:
Sędzia: Lyubov Terenteva - Rosja
1 lokata: Beagle: Absolutely Spotless ZAGADKA; wł. Budkowski Tomasz
2 lokata: Gończy polski: HALICZ Gończa Fantazja; wł. Kielar Beata
3 lokata: Basset Hound: Klan Sycylijczyków FLORANCE; wł. Sowiński
Maciej
4 lokata: Posokowiec bawarski: TORES z Klanu Posokowców FCI; wł.
Staniak Ryszard, Staniak Beata
Zwycięzca grupy FCI 7:
Sędzia: Dorota Witkowska
1 lokata: Wyżeł weimarski krótkowłosy: Weimaranus QUIZMASTER; wł.
Rosa Małgorzata & Waldemar
2 lokata: Seter lrlandzki: Meldor-Sett EYE CATCHER; wł. Olszewska
Renata
3 lokata: Wyżeł włoski krótkowłosy: PROZA Canero Bass; wł. wł. Kik
Michał
4 lokata: Wyżeł wegierski krótkowłosy: TIBOR Pepperoni Team (FCI);
wł. Stocka Ala
Zwycięzca grupy FCI 8:
Sędzia: Petr Studenik - Czechy
1 lokata: Clumber spaniel: VIS ATTRACTIVA Kaprys Rejenta; wł. Tram
Piotr
2 lokata: Cocker spaniel amerykański: DANILLO SNEHULIENKA; wł.
Klesniakova Denisa
3 lokata: Golden Retriever: HEDO z Jurkowej Zagrody; wł.
Zemla-Golonek Agnieszka
4 lokata: Hiszpański pies dowodny: BITE Max; wł. Åkesson Iwona
Zwycięzca grupy FCI 9:
Sędzia: Christian Karcher - Francja
1 lokata: Shih Tzu: GOLDEN MERI EVEREST BIGS STARS; wł. Lenart
Bogusia
2 lokata: Pekińczyk: King iz Zhasminovogo Dvortsa; wł. First Rafał,
Novikova Zhana
3 lokata: Pudel miniaturowy: Od Lalanki MR PONTIUS; wł. Chrystoph
Aneta
4 lokata: Spaniel kontynentalny miniaturowy - Phalene: MAGIC SUNRISE
GREAT GENTLEMAN; wł. Fraimane Ilze
Zwycięzca grupy FCI 10:
Sędzia: Peter Harsanyi - Węgry
1 lokata: Greyhound: HONOURABLE Epic; wł. Juszczyk Agata
2 lokata: Chart afrykański - Azawakh: Takellaout N΄Afa BARAKA
3 lokata: Chart hiszpański: Paquirri Do Promontorio de Lua
4 lokata: Chart rosyjski borzoj: Katz EVANESCENCE AT TEINE; wł. Adaś
Małgorzata
Najpiękniejszy Pies Wystawy - Best In Show: KRAKÓW
2011
Sędzia: Sylvie Desserne - Francja
1 lokata: Kerry Blue Terrier: Lakki Kerri SALOMEYA TRIUMPH; wł.
Zaklukiewicz Magdalena
2 lokata: Szpic miniaturowy (Pomeranian): STARILIGHT SAY SOMETHING;
wł. Ekuiriyakit Suradej (Tajlandia)
3 lokata: Shih Tzu: GOLDEN MERI EVEREST BIGS STARS; wł. Lenart
Bogusia
4 lokata: Czarny terier: DARGAS Drugelis; wł. Florczuk Adam |