AKTUALNOŚCI  INFORMACJE  ZARZĄD  HISTORIA ODDZIAŁU  SĘDZIOWIE  WYSTAWA  GALERIA WYSTAW

 

   SZCZENIĘTA   REPRODUKTORY  CHAMPIONY   SUKCESY NASZYCH PSÓW  IMPREZY   KONTAKT

 

REPRODUKTORY

GRUPA VI - Psy gończe i rasy pokrewne


Basset Hound

Mł. Ch. Pl, Mł. Ch. Sł, Ch. PL, BIS Junior IV, Mł. Zw. Sł 2011. DYMITRIJ CUDEŃKA, ur.07.07.2010,rej.odz.28549/II/10,PKR.VI-14794(o.Mł.Ch.Sk,Cz,Ch,Sk,Cz.Cartier Queen’s Hermelin, m. Ch.PL Róża Orlena Unita) wł. Dominika Brożek, 32-500 Chrzanów, tel.504 343 471, domelcia@artdeta.pl, www.bassbanda.pl

Barth Jesenicky horal, 22.08.2014,  Champion Polski, tricolor ,31456/ II/14, CLP/BH/6153, właściciel: Maria Gołębiowska, tel. 509-459-305


JOGURT Tarlang Bass,06.05.2007,tricolor,nr.rej 26579/II/07,PKR VI-12045(o.CHICKO Turguesa Playa,m.KORINA Unita) wł. Monika Pietrzko , Zabierzów



Beagle

Alotorius OLD GLORY AMERICAN BOY, 2007-01-15, tricolor, PKR:VI-11646(BAYOU OAKS TIGER WOODS,m.PRINCESS XENA Xandria) Liwiusz Berger


EMIR Psi Eden, 2004-01-02, tricolor, VI-8594,(FLIPER Weinlinie, m.MIRWA z Rydzyńskiego lasu) wł. Łukasz Habiera


HEART HUNTER HARLEY Simpatica PS, ur.28.08.2009, (o.FERRARI ENZO Simpatica PS, m.EMILI Simpatica PS) wł. Kinga Topolska, tel. 668- 808-018

 

RAINING DOG Harfa spod Żarnówki, ur.22.04.2015, PKR.VI-19776, nr rej. 31431/II/15. Rodzice: SIROCCO Leo Libra & ADELA Harfa Spod Żarnówki, wł. Agnieszka Golińska,  Tel. 604 121 034, e-mail: agnieszkagolinska1@gmail.com,  www.rainingdog.pl


SZEPHEGYI-SZIMAT.WOODS,2008.02.06,tricolor,PKR.VI-12871(o.HESSIN TOBIAS, m.SKILOS MAS GROSS SCORE) Magdalena Szwałek


Mł.Ch.Pl.;Mł.Zw.KL ZAZU Spiska Watra, 2010.07.06, tricolor, PKR.VI-15317, nr.rej. 28959/II/10 (o. HEART HUNTER HARLEY Simpatica PS, m. DENI Thunder-Poland) wł. Kinga Topolska, 32-104 Koniusza, e-mail: psy.sw@wp.pl, tel.668 808 018

Dalmatyńczyk

ARMIN ATTIS Morling Smile, ur.02.05.2007, Biało brązowy, PKR.VI -12139(m.LACRIMA CHRISTI CHOCO MOUSSE, m. ŁADNA PANNA Biało- Czarni) wł. Grzegorz Horodecki

Gończy polski


ARGON Cnotliwy Nos, ur.01.01.2005, czarne podpalane, PKR.VI-10390,(o.ŁOTRZYK Kłusująca Sfora, m.WILGA Cnotliwy Nos) wł. Paweł Skwara

CYNAMON z Mahoniowej Sfory, 2013.02.09, czarne podpalane, KW.VI-1107/GP, ( o.BRYLANT Kłusująca Sfora FCI, m.TATRA Miłosny Trop FCI), wł. Krystyna Woźniak, email: krysiakurdziel@wp.pl , tel.608 646 465


RABAN z Huculskiej Łąki,ur.23.03.2008, ruda, PKR.WU.VI-12909(o.SUPEŁ z Warmińskich Szczekaczy, m. JAWA Goniec Pomorski) wł. Anna Pyra -Czernik

Mł. Ch.Pl, Ch.Pl, Ch.Ro, Gr.Ch.Ro, PREDO Leśne Nienasycenie ur.26.05.2013, PKR.W U.VI-17279,30188/II/13,wł. Ziemowit Zawartka,tel.603-649-405,  zawartka.alarm@wp.pl

 

KD-I, KT-I TAO Goniec Małopolski, ur. 17.01.2009, PKR.WU.VI-13648 (o: KT-I, KD-I IDOL Goniec Pomorski, m: KT-I, KD-I ChPl ESKA Herbu Węszynos) wł: Henryk Surma,  tel.605 632 036

 

TARGAJ Melodyjny Gon, ur. 28.04.2011., czarne podpalane, KW.VI-781/GP,
(o. ZAGRAJ NN, m. KAJA Leśne Nienasycenie), wł. Małgorzata Miłkowska,
Kraków, tel.606-628-884, grzemill@wp.pl


TROP nn, 2007, czarne podpalane, KW.VI-661/GP, wł. Wojciech Machaj


ZAGRAJ nn, 2007, czarne podpalane, KW.VI-662/GP, wł. Wojciech Machaj

Ułan z Beskidzkiego Matecznika,ur.22.04.2015,ruda,KW.VI-1149/GP, 31202/II/15K, (o.RABAN z Huculskiej Łąki, m. FINKA z Beskidzkiego Matecznika), wł. Wojciech Włosiński

WERS Domini Canes, 2006-11-27, czarne podpalane, PKR VI -11754 (o.APIS Prima goniec, m.DUDA Goniec pomorski) wł. Joanna Moczulska,tel. 795972 854,ROGOWMIC@gmail.com

Gończy słovacki kopov

CVIK od Hrebika, 2008-07-20,czarne podpalane, PKR.VI-13178(KUBO spod Sibena, AJA spod Sobrany) wł. Marek Zabawa

HASAN znad Dunajeckiej Krainy, 3xCWC, 3xBOB, CACIB, 2x konkurs tropowców dyplom 1st. (95pkt, 100pkt), PKR.VI-20873 (o. CADY OD MAJIRA, m. DINA znad Dunajeckiej Krainy), wł. Stanisław Chłopek
WIGO Venator Magnus (FCI), 2014-06-16, czarne podpalane, PKR.VI-18654 (CHARLY OD FABOVEJ, AFRA Z PODBEZDEZSKYCH LESU) wł. Tomasz Banyś

Ogar polski


JANTAR z Zagrajboru, ur.06.10.2015,czaprakowe,PKR.VI-19674(Gniewko z Gończaków-Fraszka z Zagrajboru) wł. Sławomir Studnicki, Kraków

 

KARBON z Bazylego Uroczyska, ur. 2010-03-16, czaprakowe, PKR.VI-14701, (o. MISZA Galicyjska Sfora, m. MANTRA Gajus Tropus), wł. Paweł Lelito, tel. 609 444 809


MAHOŃ ze Stadniny Cisowiec, 2007-02-12,czaprakowe,PKR VI-12387(JANTAR ze Stadniny Cisowiec,m.KLINGA ze Stadniny Cisowiec) wł. Magdalena Musiał, Kraków


ZENIT z Gończaków, 2008-02-24, czaprakowe, PKR.VI-13328(LITWOR ze Stadniny Cisowiec, m.ŻABA z Gończaków) wł. Magdalena Musiał, 31-021 Kraków


Posokowiec Bawarski

C.I.E., C.I.B., MłChPl, ChPl, ChSk, ChCz, ChH, ChLt, ChD, German Winner 2016, 2017, World Winner 2017, WCC ATOS z Jurajskiego Brzegu FCI ur.2013-11-16, czerwień jelenia, PKR.VI-17618, (o: AMOR Wirażka z Pruchnej, m: ISTHAR Czarnonosa Czereda), wł. Teresa Stomal, Kraków


SROGI Duma Polesia, 2006-12-27, czerwień jelenia, PKR.VI-12289 (DRUCH z Jeleniego Zdroju,m.KRUCJATA z Żywieckich Łączek) Sylwia Hubert, Kraków

Argos z Mikluszowej Kniei (2xBOB 2x CWC , NDPwR), PKR.VI-21224, czerwień jelenia z maską ur. 26.06.2016 r., m:JUDY Bayrischelaufer Tesab-Aksed, o: BORYS z Tymbarskiej Kniei, właściciel Piotr Bartyzel tel. 600 832 128

Posokowiec Hanowerski


AKSEL Grabowa Knieja (CACIB, CWCx2 BOBx2 NDPwR), PKR.VI-22250, pręgowane ur. 21.07.2016r., m:CEDRA z BORECKEHO LESA, o:EGON z Wonnej Doliny, właściciel Piotr Bartyzel tel. 600 832 128

Rhodesian Ridgeback

GLENAHOLM MOTOPO, PKR.VI-15424,ur.10.03.2011, (o.Ch. Imkahena Duduma,m. Glenaholm Sucha Jewel) wł. Kowalik -Janowska, 31-228 Kraków, tel. 602 636 575

 

MADRO HE-DE MONO, PKR.VI-19451, ur.10.06.2015(O.GLENAHOLM MOTOPO, M. SRDCE AFRIKY AMIGO BETANNY)wł. Agnieszka Stodólna, tel.790-599-100

Nyawela Chillichani Jengo, PKR.VI-22069, ur. 04.09.2017 (o: Leeurif Zutu Fatoo, m: Imkahena Heaven's Jumana) wł. Ewa Kowalik-Janowska,  tel. 602636575

 

  © © ZKwP- Oddział KrakówB